JAK ZAMÓWIĆ ?

Proces składania zamówienia to kilka prostych kroków:
1.    Wyszukiwanie produktu: Produkty w Sklepie internetowym bikeoutlet.com.pl zostały podzielone na 5 kategorii: MTB, Szosa, City, Cross, Triathlon. Każda kategoria jest zbiorem produktów występujących w sklepie bikeoutlet.com.pl. Wyszukiwarka produktów jest zlokalizowana w prawym rogu, umożliwia szybkie wyszukiwanie produktów.
2.    Składanie zamówienia – proponujemy opcję bez logowania, bowiem szanujemy Twoją prywatność, dlatego umożliwiamy Ci przeprowadzenie rezerwacji online bez konieczności logowania się w naszym serwisie. Wybierając interesujący nas produkt korzystamy z Rezerwacji Online zlokalizowane na dole strony przedstawiającej dany produkt. 
3.    W rubryce pytanie prosimy o wybór miejsca dostarczenia towaru, sposobu płatności. Zamówiony towar może zostać dostarczony na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL Express (Poland) Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Koszt przesyłki roweru na terenie Polski to 50 zł. Formy płatności dla zamówienie na terenie Polski to płatność przelewem na Nr konta (Multibank): 06 1140 2017 0000 4102 1297 6863, Centrum Rowerowe Sp. z o. o., Sikorskiego 27, Olsztyn 10-088. Zamówienie zostanie przyjęte do realizacji po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie sklepu, zostanie także wysłana wiadomość z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia. Po sfinalizowaniu zamówienia, towary zostaną dostarczone na wskazany adres.